POZVÁNKA na Valnou hromadu Hnutí Severočeši.cz

Pozvánka na Valnou hromadu Hnutí Severočeši.cz

Pozvánka na valnou hromadu politického hnutí Severočeši.cz

Pozvánka na Valnou hromadu politického Hnutí Severočeši.cz.

Pozvánka na Řádnou valnou hromadu Hnutí Severočeši.cz konanou v Mostě, dne 24. října 2016, od 14.30 hodin.

Kraje mají určitou integrační funkci, ale skutečně okresy nám chybí. Pro malé obce byly velmi potřebné, protože úředníci na okresu znali dobře své okolí a byly pro obce a jejich starosty tím odborným zázemím pomáhajícím jim v té právní džungli, která panuje.

Ze Slovenska a Polska zaznívají hlasy, že by nebylo od věci udržet Británii v EU. Vzhledem ke kolektivním prohlášením vedoucích představitelů EU v to moc nikdo nevěří. Zvláště, když si začínají hrát na chytré tajtrlíky z vnitřní skupiny EU skládající se z notorických zamindrákovaných hlupáků - Francie, z Německa a z Itálie. 

Oficiální zpráva říká, že na 21 místech ČR proběhnou z peněz Ministerstva pro místní rozvoj demolice budov. Nejde o nevyužité, ale o vybydlené, totálně zničené domy.

Představte si, že by se někde vzalo tolik peněz. Milá představa, že? Za to by se dalo pořídit mnoho věcí.

Pokud ekologové zastaví soudními žalobami důležitou stavbu, měli by v případě neoprávněných obstrukcí nést za své kroky odpovědnost tak jako v zahraničí.

Při hodnocení svého šestiletého mandátu senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši.cz) uvedl, že jako nestranický kandidát se může rozhodovat podle slibu daného voličům, podle svých názorů a názorů občanů. 

Spíše než povinné předškolní vzdělávání dětí ve věku do pěti let by bylo lepší zavést desátou třídu. Bylo by to podstatně účelnější než novela školského zákona, která de facto stejně zavádí desetiletou školní docházku.

Pokud chceme zachovat Evropu tak, jak ji známe, musíme příliv uprchlíků zastavit za každou cenu. I za cenu odložení jakéhokoli soucitu. Oni ho s námi také mít nebudou!